We have 🍪Cookies! More information
  • More information in our Privacy Statement

Sluit
Sluit

Employees

Harmen van der Hoek

Zakelijk directeur

harmen@nite.nl

Wim de Vries

Artistiek coördinatie / international relations

wim@nite.nl

Marie Seck

Assistent artistiek directeur

marie@nite.nl

René de Haan

Hoofd educatie

rene@nite.nl

Charlice Johannes

Medewerker danseducatie

charlice@nite.nl

Ahmad Abdulwahab

Medewerker educatie / oprichter Bab Ad-daar

ahmad@nite.nl

Helga Richter

Hoofd kostuumatelier

helga@nite.nl

Robbert van Heuven

Hoofd Toneel / Gezelschapsdramaturg

robbert@nite.nl

Bo van Bommel

Hoofd marketing en communicatie

bo@nite.nl bo@clubguyandroni.nl

Jannes Heidinga

Campagneleider / Community Manager

jannes@nite.nl

Margaret Tholen

Ondersteuning marketing / kaartverkoop

margaret@nite.nl

Joost Allema

Hoofd productie

joost@nite.nl

Niran Straub

1e productieleider

niran@nite.nl

Gerard Paulissen

1e productieleider

gerard@nite.nl

Walid Das

Werkplaatsbeheerder

walid@nite.nl

Boes Diertens

1e inspiciënt

boes@nite.nl

Raymond Dost

Huismeester

raymond@nite.nl

Jan Alfers van Koot

Inspiciënt

janalfers@nite.nl

Peter Zwart

Inspiciënt geluid

peter@nite.nl

Rene Postma

Hoofd Administrateur

renepostma@nite.nl

Jan Bart Leeuw

Medewerker Finance & Control

janbart@nite.nl

Gerrie van Dijk

Gastvrouw

Ben Hokke

Gastheer

Tim Tijink

Extern: vormgeving / opmaak

Marten Tieks

1e inspicient licht

Jonathan Hutter

1e inspicient

Yvonne den Burger

Office manager

yvonne@nite.nl

Fiana de Raaf

Productiemedewerker

Mirjam van der Heide

Extern: Campagneleider

Ellen Jonathans

Gastvrouw

Aliya Al Uariachi

Junior campagneleider

Paula de Jong

Hoofd financiële administratie

Sarah van der Meere

Extern: Medewerker educatie

Willeke Jansen

Carolien Tiedema

Extern: Medewerker educatie

Sign up for our digital newsletters. Get an update on tour dates, behind the scenes and other interesting suggestions.